Permatak – Zázrivá/Žilina

Počas Permataku v Zázrivej  budeme pracovať na vytvorení zelenej strechy nad drevárňou, budeme pracovať s dizajnovaním a privedením vody k chalupe. Vyčistíme kúsok pozemku a vytvoríme jednoduchý vyvýšený záhon / kompostovisko na zeleninu.


Zázrivá, Slovensko Začiatok 16 september 2017 Koniec 17 september 2017
Počas Permataku v Zázrivej  budeme pracovať na vytvorení zelenej strechy nad drevárňou, budeme pracovať s dizajnovaním a privedením vody k chalupe. Vyčistíme kúsok pozemku a vytvoríme jednoduchý vyvýšený záhon / kompostovisko na zeleninu. Náradie zabezpečíme

Strava bude gro vegetariánska, určite bude k dispozícii aj nejaká slaninka a špekáčky na večer

Chalupa je na konci lesnej cesty v lokalite Zázrivá -Tesná Dolina. Pri chalupe je momentálne rozbehnutá ťažba dreva, takže prístup autom je sťažený ale nie nemožný pre autá s vyšším podvozkom. Chalupa je bez prívodu el. energie a vody, osvetlenie zabezpečujeme len fotovoltickými panelmi , vodu filtrujeme a používame suché wc . Snažíme sa minimalizovať odpad,takže vodu v plastových flašiach nekupujeme, pitná voda bude zabezpečená v dovezených kanistroch. Ak máte možnosť doniesť si svoje spacáky bolo by fajn, nejaké periny a vankúše k dispozícii budú. Prosím o minimalizovanie batožiny, aby sme sa pomestili.

Viac info a prihlasovanie na: permatak@permakultura.sk

Komentáre