Permatak Bytčica 14.-16.6.2019

Na tomto permataku budeme vytvárať hlavne pevné štruktúry – chodníky, schodíky a záhony. Z pôvodnej stavby, ktorú sme museli zbúrať, zostal starý krov a škridla a to teraz poslúži ako materiál. V pre tých, ktorý budú mať záujem je v piatok na pláne krátky kurz trvalkovej výsadby s Mariankou Holušovou Ružičkovou.


Začiatok 14 jún 2019 Koniec 16 jún 2019
  • Kontakt: ja.konarikova@gmail.com, 0911 533 104
Na tomto permataku budeme vytvárať hlavne pevné štruktúry – chodníky, schodíky a záhony. Z pôvodnej stavby, ktorú sme museli zbúrať, zostal starý krov a škridla a to teraz poslúži ako materiál. V pre tých, ktorý budú mať záujem je v piatok na pláne krátky kurz trvalkovej výsadby s Mariankou Holušovou Ružičkovou. Pre účastníkov Permataku bude bezplatný. Ak však bude niekto mať záujem ísť len na kurz, vstupné bude symbolické 10,- EUR. Kapacita je obmedzená na cca 12 osôb na stoličkách ostatný bedničky a zem :).
Na mieste je limit na parkovanie na cca 8-9 áut, zdieľajte preto prosím dopravu. Na miesto je možné sa dopraviť aj mestskou hromadnou dopravou  linkou č. 20 a 22. Vystúpite na konečnej.
Strava bude vege aj nevege. Budem sa snažiť 🙂
Spanie je možné priamo na mieste, bude však potrebné doniesť si karimatku a spacák. nejaké však mám tak mi prosím dajte vedieť či ich potrebujete  Kto bude chcieť môže spať aj u nás v Tepličke nad Váhom ( http://www.prirodnazahrada.eu/zahrady/zahrada-rodiny-konarikovych-teplicka-vahom ) Dohodneme asap.
Náradie : ak má niekto možnosť hrable, motyka, rýl a rukavice sú vítané, nie sú však nutnosťou.
Teším sa na vás, dúfam že nebude pršať.
kontakt : Janka Konáriková  0911533104
               ja.konarikova@gmail.com




Komentáre