Permatak Žilina

Počas týchto necelých troch dní sa pokúsime vytvoriť na streche budovy skladu zeleninovú záhradu s pasívnym zavlažovaním pomocou terakotových kvetináčov a rozvodov systémom spojených nádob.


Žilina, Slovensko Začiatok 24 august 2018 Koniec 26 august 2018
  • Kontakt: Janka - 0911533104, lukas.steskal@gmail.com
Permatak začína v piatok 24.8. 208 poobede a končí v nedeľu 26.8.2018.

Počas týchto necelých troch dní sa pokúsime vytvoriť na streche budovy skladu zeleninovú záhradu s pasívnym zavlažovaním pomocou terakotových kvetináčov a rozvodov systémom spojených nádob. Pôjde o fyzicky ťažšiu prácu, nakoľko bude potrebné pripraviť a vyniesť pôdu ( cca 12 m3 ) na strechu. Dvíhacie zariadenia budú k dispozícii, ale fúriky budeme musieť tlačiť my 🙂

Jedlo bude pravdepodobne vegetariánske, ale aj klobáska sa určite nájde.

Budova je stále vo výstavbe, predpokladám ale že do tohto termínu bude funkčná kúpeľňa, záchod a kuchynka, takže bude možné prespať aj priamo na mieste. Treba si však doniesť karimatky, spacáky a tak.

Stará adresa : Hlavná 19, Žilina Bytčica .
Momentálne sme v stavebnom konaní takže toto číslo je momentálne neaktuálne. Stavba je však neprehliadnuteľná, nakoľko ide o jedinú drevostavbu na Hlavnej ceste už skoro na konci Bytčice, pred budúcim diaľničným premostením.( foto v prílohe ) Parkovať je možné na mieste pre cca 8-10 áut. Ale bude fajn ak dopravu pozdieľame.

mobil na hostiteľku Janku : 0911533104

prihlasovať sa môžete na: lukas.steskal@gmail.com

Komentáre