Obchod

<!–Zaujíma vás literatúra a publikácie z oblasti permakultúry?  Ste tu správne.

  Vyberte si z kníh, ktoré máme skladom alebo zo zaujímavostí z iných e-shopov, ktoré si cez nás môžete objednať. Ak sa zadarí, ušetríte na poštovnom i cene, väčšinou nebývajú na Slovensku bežne dostupné. Poteší, ak nás sami upozorníte na zaujímavú knižku, ktorú neviete zohnať. Bonusom pre vás sú publikácie vo formáte PDF zdarma, ide najmä o vypredané čísla časopisu Klíčová dírka, pre ktoré sa nechystá dotlač.

  Naše obchodné podmienky sú jednoduché:
  Napíšte nám, čo vás zaujalo, spolu s vašou adresou a spôsobom doručenia (dobierka, doporučene, osobne, … ) my sa postaráme o doručenie, vy o úhradu.
  Pri nákupe počítajte s poštovným (ak si vyberiete platbu prevodom na účet), alebo cenou dobierky, balné platiť nebudete. Objednávky vybavíme obratom, nejneskôr do 7 dní. Prípadný problém vyriešime tak, aby boli obe strany spokojné.

  Ak súhlasíte, tešíme sa na vaše maily a prajeme inšpiratívne čítanie!–>

  Ospravedlňujeme sa za krátky výpadok katalógu. Práve pracujeme na novej verzii e-shopu, takže veríme, že vám túto nepríjemnosť čoskoro vynahradíme. Ak viete, čo si chcete kúpiť, môžete si stále objednať literatúru e-mailom:

  Kontakt:
  Martin Pavlovský
  obchod@permakultura.sk

  [catablog]

   

  385