Podcast Ľudia v permakultúre

Rozprávame sa každú stredu mimo najnáročnejšej záhradníckej sezóny večer o 20.00 s ľuďmi, ktorí sa priamo venujú permakultúre, alebo konkrétnejším odborom priamo súvisiacim s permakultúrou, predstavujeme ich príbehy a čiastkovo i témy, ktorým sa venujú, pričom zahŕňame otázky a komentáre divákov. V roku 2022 tomuto streamu udelilo záštitu Ministerstvo Životného prostredia.

Počas obmedzení stretávacích aktivít a nemožnosti organizovať Permatak a festival Permakultúra v meste sme začali na našej facebookovej stránke naživo streamovať rozhovory, ktoré začali priateľskými nezáväznými rozhovormi “pri pive” ako ľahká náhrada osobných stretnutí, prešli rozhovormi o konkrétnych témach až kým štafetu v témach neprebrali webináre na Škole permakultúry a náš stream vyzrel do podoby tohto podcastu Ľudia v permakultúre.

Spotify

Podcast Ľudia v permakultúre môžete nájsť aj na Spotify na adrese: https://open.spotify.com/show/3AQmbJwS8Z5cULeeBD1Euw.

Vlastná podcastová aplikácia

Ak používate inú podcastovú aplikáciu, môžete do nej importovať túto adresu RSS feeduhttps://permakultura.sk/feed/podcast/.

Epizódy na vypočutie z webu a na stiahnutie