Prezentácie z festivalu Permakultúra v meste

Keďže na festivale si veľké množstvo z vás vyžiadalo sprístupnenie prezentácií, ponúkame vám ich, hoci trochu opozdene, k dispozícii na stiahnutie. Prezentácie si môžete stiahnuť osobitne, v prípade že vás zaujali konkrétne témy; alebo všetky spolu v jednom ZIP súbore, na ktorý nájdete odkaz na konci článku. Dúfame, že zúčastneným pomôžu občerstviť spomienky z inšpiratívnych prednášok […]


Keďže na festivale si veľké množstvo z vás vyžiadalo sprístupnenie prezentácií, ponúkame vám ich, hoci trochu opozdene, k dispozícii na stiahnutie. Prezentácie si môžete stiahnuť osobitne, v prípade že vás zaujali konkrétne témy; alebo všetky spolu v jednom ZIP súbore, na ktorý nájdete odkaz na konci článku. Dúfame, že zúčastneným pomôžu občerstviť spomienky z inšpiratívnych prednášok a nezúčastneným poskytnú množstvo inšpirácie, motivácie a užitočných informácií do ich ďalšieho šírenia a uplatňovania permakultúrnych princípov.

Sobota 15.12.2012

Ekocentrá

Verejné priestory

Poľnohospodárstvo

Domácnosť

Komunity

Nedeľa 16.12.2012

Prednášky

Spomienka na Karola Končka

Všetky prezentácie

Všetky prezentácie na stiahnutie nájdete po kliknutí na tento odkaz [388MB].

Prezentácie sú zverejnené so súhlasmi ich autorov. Autori zároveň nesú zodpovednosť za správnosť a originalitu informácií v týchto prezentáciách.

Komentáre