Prezentácie z festivalu Permakultúra v meste 2013

Festival Permakultúra v meste sa uskutočnil pred viac ako 2 týždňami, Vianoce už skončili a my pre vás máme predsilvestrovký darček. Minulý rok sme začali s tradíciou zverejňovania prezentácií účinkujúcich na festivale Permakultúra v meste a tento rok by sme radi pokračovali. Preto vám prinášame tento článok plný odkazov na jednotlivé prezentácie spolu s odkazom […]


Festival Permakultúra v meste sa uskutočnil pred viac ako 2 týždňami, Vianoce už skončili a my pre vás máme predsilvestrovký darček. Minulý rok sme začali s tradíciou zverejňovania prezentácií účinkujúcich na festivale Permakultúra v meste a tento rok by sme radi pokračovali. Preto vám prinášame tento článok plný odkazov na jednotlivé prezentácie spolu s odkazom na všetky prezentácie zabalené do jedného ZIP súboru. Dúfame, že vás dodatočne inšpirujú, alebo vám obnovia spomienky na samotné prednášky.

Stage A – veľká sála

Stage B – bar

Roh hojnosti

Tento rok bol odovzdaný symbolický roh hojnosti Marcelovi Suškovi za jeho dlhodobý prínos pre permakultúru na Slovensku. Marcelovi sa bohužiaľ nepodarilo prísť zo súkromných dôvodov, tak prikladáme aspoň jeho bohatý permakultúrny životopis [284kB].

Všetky prezentácie

Všetky prezentácie na stiahnutie nájdete po kliknutí na tento odkaz [120MB].

Prezentácie sú zverejnené so súhlasmi ich autorov. Autori zároveň nesú zodpovednosť za správnosť a originalitu informácií v týchto prezentáciách.

Komentáre