Tretí ročník festivalu Permakultúra v meste sa uskutoční v Batelieri

S radosťou vám oznamujeme, že 3.ročník festivalu Permakultúra v meste sa uskutoční. Nosnou témou bude: „Aký svet vytvárame pre ďalšie generácie?“. Do diárikov si môžete poznačiť 15.12.2013 v Bratislave na Továrenskej 14 v multikultúrnom klube Batelier. Srdečne vás pozývame. Pripravujeme tematicky pestrý program a diskusie s odborníkmi. Priestor dostanú aj mladé, rozvíjajúce sa permakultúrne projekty a zaujímaví jednotlivci. […]


S radosťou vám oznamujeme, že 3.ročník festivalu Permakultúra v meste sa uskutoční. Nosnou témou bude: „Aký svet vytvárame pre ďalšie generácie?“.

Do diárikov si môžete poznačiť 15.12.2013 v Bratislave na Továrenskej 14 v multikultúrnom klube Batelier. Srdečne vás pozývame.

Pripravujeme tematicky pestrý program a diskusie s odborníkmi. Priestor dostanú aj mladé, rozvíjajúce sa permakultúrne projekty a zaujímaví jednotlivci.

Zároveň chceme poprosiť všetkých, ktorí by mali záujem zapojiť sa do realizácie festivalu a akokoľvek pomôcť, sledujte ďalej našu facebookovú stránku, lajkujte a zdieľajte tento oznam, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí. Budeme priebežne zverejňovať výzvy podľa našich aktuálnych potrieb.

V prvom rade potrebujeme súrne dlhodobejšiu výpomoc v produkčnom tíme, ale taktiež príležitostných pomocníkov. Prvé stretnutie dobrovoľníkov bude v nedeľu, 17.11.2013 o 17:00 v Batelieri na Továrenskej 14. Kto sa chce pridať až neskôr, kontaktné číslo je 0907 630 399. Ďakujeme všetkým ochotným.

PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE O PROGRAME, PREDNÁŠKACH A PREDÁŠAJÚCICH BUDEME PRIEBEŽNE DOPĹŇAŤ.

Viac informácií na Facebooku

Fotky z minulého ročníka festivalu

Facebook API came back with a faulty result. You may be accessing an album you do not have permissions to access.Komentáre